Pisani.hit.bg - форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pisani.hit.bg - форуми

Еротика, мацки, снимки и клипове
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Барабанистът

Go down 
АвторСъобщение
Touch me

Touch me


Брой мнения : 1
Age : 38
Registration date : 21.08.2007

Барабанистът Empty
ПисанеЗаглавие: Барабанистът   Барабанистът EmptyВто Авг 21, 2007 3:30 am

Винаги съм си падала по музиканти, особено по барабанистите. Още от малка винаги съм мечтала да си поиграя с най-лошото момче в рок-бандата - момчето, което държи палките.

Затова първия път, когато видях Митко настървено да удря по барабаните, веднага се подмокрих. Той беше идеалният барабанист. Имаше къса руса коса и блестящи сини очи, които ти взимат дъха. По бицепса му пълзяха многобройни татуировки.

За да направя впечатление, се бях облякла с тясна червена ризка и къса черна пола. Нарочно застанах близо до сцената и когато той задържа погледа си върху мен, разбрах, че ще бъдем заедно.

Той свиреше като бог. Знаех, че и другите момичета го желаят. Наистина вокалистът беше секси, а басистът пушеше, но цялото внимание се фокусираше върху Спас. Мислейки за това, по-късно се озовах в малкия си апартамент, където той ме беше притиснал до стената.

- Обърни се и сложи ръцете си на стената.

Аз веднага се подчиних. Той се наведе към мен, за да разкопчае тясната ми червена ризка и я пусна на земята.

- Разклати бедрата си. Нежно. Съвсем лекичко.

Направих каквото ми каза и почувствах как пръстите му се плъзгат по долната част на прашките ми.

О, помислих си. Сега той ще ме чука тук, в коридора. Ще ме клати, докато съм наполовина облчена. Тази мисъл доста ме възбуди, но се оказа, че греша.

Веднага щом Митко прокара черните ми гащички през глезените ми и погали дупето ми, почувствах колко съм влажна и се притиснах още по-силно до стената. Насочих слабините си към него, молейки го с тяло. Исках да свали протърканите си дънки и да напъха кура си вътре в мен. Спас обаче не разбираше какво му намеквам. Той се интересуваше само от задника ми.

Силните му ръце бавно разтвориха дупето ми и палците му започнаха да масажират ритмично нежната падинка помежу им. Първо единият му палец погали дупката ми, след това и другият. Путката ми се сви, сякаш ме е пляснал по клитора. Какво правеше с мен? Досега никога не съм чувствала любовната игра по този начин. И изведнъж ми се прииска нещо друго. Не исках да вкара кура си във влагалището ми, а да ме намаже с вазелин и да ме чука в задника.

Но Митко беше зает. Устата му отмени ръцете му и аз почувствах бурна, неочаквана вълна от чувства, когато топлата влага на езика му докосна ануса ми.

- Господи! - изстенах аз.

Митко откликна, като ме дръпна от стената и насила ме притисна на килима в коридора. Той ме разтвори възможно най-широко с пръстите си и започна да плъзга езика си надълбоико в мен. Изридавах всеки път, когато езикът му се промъкне напред, но дори и когато бях изгубена в страстните му милувки, аз продължавах да мисля за начина, по който изглежда на сцената. Понякога умерен, понякога брутален. Сега той беше нежен с мен, но нещо ми подсказваше, че нещата бързо ще прогресират.

За секунди Митко ме беше накарал да коленича и сега започна да ме лиже по цялата дължина, докосваше ме отзад. Той използваше плоската част на езика си и аз се почувствах изпълнена, докосната навсякъде. Наистина, почувствах се сякаш някоя тайна, която съм криела през целия си живот, е излязла наяве. Устата ми се отвори в продължителен стон. Очите ми се затвориха. Вече не знаех какво искам, освен едно - не исках той да спира. Митко явно разбра това и след още няколко облизвания прокара ръка под мен и започна да подръпва клитора ми. С всяко докосване на езика му до задника ми, пръстите му продължаваха да обработват путката ми. Сега стоновете ми ставаха все по-шумни и учудена забелязах, че изговарям думи:

- Чукай ме, чукай ме, чукай ме...

Молех го отново и отново.

- Как, мила? - попита ме той. Бях шокирана. Досега той имаше пълен контрол над мен, направлявайки всяко движение. А сега, ето го, питайки ме за моето желание.

- Знаеш. - казах с разтреперан глас.

- Кажи го.

- Моля те, Митко.

- Просто го кажи. - настояваше той.

- Чукай задника ми.

- Този хубав задник? - той удари дупето ми и аз извиках.

- Да, Митко.

- Може би. Когато свърша.

- Свършиш? - гласът ми трепереше.

- Когато свърша с това да те карам да свършиш. Ще лижа дупката на задника ти, докато не закрещиш, както никога досега. Докато соковете ти не залеят бедрата ти и цялото ти тяло затрепери.

И така той се върна там долу. Едната му ръка си играеше с клитора ми, другата разделяше бузите ми, за да може да лиже надълбоко. Мускулите на цялото ми тяло затрепераха. Гърбът ми се изпъна и притиснах ръце в килима. Захапах устната си, представяйки си го на сцената, как чувства всеки инструмент и свири само за собственото си удоволствие... И когато ме накара да свърша, точно както ми беше обещал, разбрах, че е свирил и върху мен за моето собствено удоволствие.
Върнете се в началото Go down
 
Барабанистът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pisani.hit.bg - форуми :: Еротични раэкаэи-
Идете на: